a1 sınıfı motosiklet ehliyeti
Gİzlilik Sözleşmesi
https://isinegitim.com.tr - https://isinsurucukursu.com internet adreslerinde kullandığınız kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde saklanmamaktadır. Üyelerimizin bilgileri üçüncü şahısların müdahalesinden özenle korunmaktadır.

Alan Sürücü Kursları'na ait https://isinegitim.com.tr - https://isinsurucukursu.com internet sitelerinde yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.


Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz, 3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz Alan Sürücü Kursları tarafından saklanmaz veya kaydedilmez.

https://isinegitim.com.tr - https://isinsurucukursu.com internet sitesi müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine kampanyalar ile ilgili e-posta ve sms gönderebilir. Üye e-posta ve/veya SMS almaktan vazgeçmek istemesi durumunda bize e-posta göndererek mail ve/veya SMS gönderim iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.